Расписание

Расписание занятий для Ровно

 

Продовження у вересні…

Расписание занятий для м.Київ

Площа Льва ТолстогоСвятошинський районГолосіївський районПозняки

Вік Технологія Назва курсу Дата початку Тривалість Дні занять Час занять Локація Вартість (грн)
7-8 ScratchJr Тестове (пробне) заняття 09.09.2017 1 заняття субота 10:00-10:35 Chasopys Eduspace
5-6 ScratchJr Тестове (пробне) заняття 09.09.2017 1 заняття субота 11:00-11:35 Chasopys Eduspace
8-10 Scratch Тестове (пробне) заняття 09.09.2017 1 заняття субота 12:00-12:35 Chasopys Eduspace
5-7 ScratchJr Тестове (пробне) заняття 09.09.2017 1 заняття субота 13:00-13:35 Chasopys Eduspace
7-8 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 16.09.2017 12 занять субота, неділя 10:00-11:00 Chasopys Eduspace 2500
7-8 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 16.09.2017 12 занять субота, неділя 14:40-15:40 Chasopys Eduspace 2500
5-6 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 16.09.2017 12 занять субота, неділя 12:20-13:20 Chasopys Eduspace 2500
5-6 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 2 16.09.2017 12 занять субота, неділя 11:10-12:10 Chasopys Eduspace 2500
6-7 Scratch Візуальне програмування LEVEL 2 16.09.2017 12 занять субота, неділя 11:10-12:10 Часопис 2500
7-8 Scratch Візуальне програмування LEVEL 2 16.09.2017 12 занять субота, неділя 10:00-11:00 Часопис 2500
7-8 Scratch Візуальне програмування LEVEL 2 16.09.2017 12 занять субота, неділя 13:30-14:30 Часопис 2500
7-8 Scratch Візуальне програмування LEVEL 3 16.09.2017 12 занять субота, неділя 10:00-11:00 Chasopys Eduspace 2500
7-8 Scratch Візуальне програмування LEVEL 3 16.09.2017 12 занять субота, неділя 11:40-12:40 Часопис 2500
7-9 Tynker Візуальне програмування LEVEL 4 16.09.2017 12 занять субота, неділя 11:10-12:10 Chasopys Eduspace 2500
8-9 Tynker Візуальне програмування LEVEL 5 16.09.2017 8 занять субота, неділя 12:30-14:00 Chasopys Eduspace 2500
8-9 Tynker Візуальне програмування LEVEL 6 16.09.2017 8 занять субота, неділя 12:30-14:00 Chasopys Eduspace 2500
9-12 Python Експериментальний курс 16.09.2017 8 занять субота, неділя 14:10-15:40 Chasopys Eduspace 2500
7-10 Dash  Wonder Workshop 16.09.2017 12 занять субота, неділя 12:20-13:20 Часопис 2500
7-10 Minecraft Винаходи світу разом з Minecraft 16.09.2017 8 занять субота 10:00-11:30 Часопис 2500
7-10 Minecraft Винаходи світу разом з Minecraft 16.09.2017 8 занять субота 12:50-14:20 Часопис 2500
7-10 Minecraft Винаходи світу разом з Minecraft 17.09.2017 8 занять неділя 10:00-11:30 Часопис 2500
7-10 Minecraft Винаходи світу разом з Minecraft 17.09.2017 8 занять неділя 12:50-14:20 Часопис 2500

Вік Технологія Назва курсу Дата початку Тривалість Дні занять Час занять Локація
7-8 ScratchJr Тестове (пробне) заняття 10.09.2017 1 заняття Неділя 10:00-11:00 Бінго-Бонго
5-6 ScratchJr Тестове (пробне) заняття 10.09.2017 1 заняття Неділя 11:15-12:15 Бінго-Бонго
9-11 Scratch Тестове (пробне) заняття 10.09.2017 1 заняття Неділя 12:30-13:30 Бінго-Бонго

Вік Технологія Назва курсу Дата початку Тривалість Дні занять Час занять Локація Вартість (грн)
5-6 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 09.09.2017 1 заняття субота 10:00-10:45 Пан-Пух
7-8 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 09.09.2017 1 заняття субота 11:00-11:45 Пан-Пух
9-12 Scratch Візуальне програмування LEVEL 3 09.09.2017 1 заняття субота 12:15-13:00 Пан-Пух
5-6 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 10.09.2017 1 заняття неділя 10:00-10:45 Актівіті
7-8 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 10.09.2017 1 заняття неділя 11:00-11:45 Актівіті
9-12 Scratch Візуальне програмування LEVEL 3 10.09.2017 1 заняття неділя 12:15-13:00 Актівіті
5-6 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 16.09.2017 8 занять субота 10:00-11:30 Пан-Пух 2 500
7-8 Scratch Візуальне програмування LEVEL 1 16.09.2017 8 занять субота 11:50-13:20 Пан-Пух 2 500
7-8 Scratch Візуальне програмування LEVEL 2 16.09.2017 8 занять субота 13:35-15:05 Пан-Пух 2 500
9-10 Scratch Візуальне програмування LEVEL 3 16.09.2017 8 занять субота 15:20-16:50 Пан-Пух 2 500
5-6 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 17.09.2017 8 занять неділя 10:00-11:30 Пан-Пух 2 500
7-8 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 17.09.2017 8 занять неділя 11:45-13:15 Пан-Пух 2 500
11-12 Scratch Візуальне програмування LEVEL 3 17.09.2017 8 занять неділя 13:35-15:05 Пан-Пух 2 500
5-6 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 16.09.2017 8 занять субота 10:00-11:30 Актівіті 2 500
7-8 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 16.09.2017 8 занять субота 11:45-13:15 Актівіті 2 500
9-12 Scratch Візуальне програмування LEVEL 3 16.09.2017 8 занять субота 13:35-15:05 Актівіті 2 500

Вік Технологія Назва курсу Дата початку Тривалість Дні занять Час занять Локація Вартість (грн)
7-8 Scratch Тестове (пробне) заняття 09.09.2017 1 заняття Субота 10:00-11:00 Почемучка 2500
5-6 Scratch Тестове (пробне) заняття 09.09.2017 1 заняття Субота 11:15-12:15 Почемучка 2500

Расписание занятий для м.Івано-Франківськ

 

Продовження у вересні…

Расписание занятий для м.Львів

 

Продовження у вересні…

Расписание занятий для м.Тернопіль

Вік Технологія Назва курсу Дата початку Тривалість Дні занять Час занять Локація
7-8 ScratchJr Тестове (пробне) заняття 10.09.2017 1 заняття неділя 10:30-11:30 Yaware
5-6 ScratchJr Тестове (пробне) заняття 10.09.2017 1 заняття неділя 12:00-13:00 Yaware
9-10 Scratch Тестове (пробне) заняття 10.09.2017 1 заняття неділя 13:30-14:30 Yaware

Расписание занятий для м.Суми

Вік Технологія Назва курсу Дата початку Тривалість Дні занять Час занять Локація Вартість (грн)
7-8 Scratch Візуальне програмування LEVEL 0 08.08.2017 8 занять вівторок/четверг 15:00-16:30 ТЦ «Віва», вул. Воскресенська, 9, 4 поверх (офіс 406) 1200
9-10 Scratch Візуальне програмування LEVEL 0 08.08.2017 8 занять вівторок/четверг 17:00-18:30 ТЦ «Віва», вул. Воскресенська, 9, 4 поверх (офіс 406) 1200

Расписание занятий для м.Вінниця

Вік Технологія Назва курсу Дата початку Тривалість Дні занять Час занять Локація Вартість (грн)
5-6 Scratch Візуальне програмування LEVEL 3 09.09.2017 12 занять субота/неділя 11:00 Подільська Агенція Регіонального Розвитку. вул.Городецького,7 1300
7-8 Scratch Візуальне програмування LEVEL 3 09.09.2017 12 занять субота/неділя 12:20 Подільська Агенція Регіонального Розвитку. вул.Городецького,7 1300
9-10 Scratch Візуальне програмування LEVEL 3 09.09.2017 12 занять субота/неділя 13:40 Подільська Агенція Регіонального Розвитку. вул.Городецького,7 1300
5-7 ScratchJr Тестове (пробне) заняття 16.09.2017 1 заняття субота 15:00 Подільська Агенція Регіонального Розвитку. вул.Городецького,7 безкоштовно
7-9 ScratchJr Тестове (пробне) заняття 16.09.2017 1 заняття субота 16:00 Подільська Агенція Регіонального Розвитку. вул.Городецького,7 безкоштовно
5-7 ScratchJr Тестове (пробне) заняття 17.09.2017 1 заняття неділя 15:00 Подільська Агенція Регіонального Розвитку. вул.Городецького,7 безкоштовно
7-9 ScratchJr Тестове (пробне) заняття 17.09.2017 1 заняття неділя 16:00 Подільська Агенція Регіонального Розвитку. вул.Городецького,7 безкоштовно

Расписание занятий для м.Одеса

 

Вік Технологія Назва курсу Дата початку Тривалість Дні занять Час занять Локація Адреса Вартість (грн)
5-6 ScratchJr Тестове (пробне) заняття 09.09.2017 1 заняття субота 11:00 Карандашик Студия Детская провулок Мукачівський 6/3 безкоштовно
7-9 ScratchJr Тестове (пробне) заняття 09.09.2017 1 заняття субота 14:00 Карандашик Студия Детская провулок Мукачівський 6/3 безкоштовно
5-6 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 16.09.2017 12 занять субота 10:30 Sigma пр. Шевченко 12/2 2000
7-9 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 16.09.2017 12 занять субота 12:00 Sigma пр. Шевченко 12/2 2000
5-6 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 16.09.2017 12 занять субота 14:30 Sigma пр. Шевченко 12/2 2000
7-9 Scratch Візуальне програмування LEVEL 1 16.09.2017 12 занять субота 15:00 Sigma пр. Шевченко 12/2 2000
5-6 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 17.09.2017 12 занять неділя 10:30 Sigma пр. Шевченко 12/2 2000
7-9 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 17.09.2017 12 занять субота 12:00 Sigma пр. Шевченко 12/2 2000
5-6 ScratchJr Візуальне програмування LEVEL 1 17.09.2017 12 занять неділя 14:30 Sigma пр. Шевченко 12/2 2000
7-9 Scratch Візуальне програмування LEVEL 1 17.09.2017 12 занять субота 15:00 Sigma пр. Шевченко 12/2 2000